- Rejestracja

Witaj na Forum Fanów Rometa.

Zanim się zarejestrujesz, uważnie przeczytaj poniższe, ponieważ ze względu na konstrukcję forum zostaje wyświetlone tylko raz. Teraz.

1. Zakładając konto wybierz nick, który da się w miarę swobodnie wymówić, niezawierający wulgaryzmów, nazw modeli motocykli, „pokemonizmów” itp. udziwnień. Wyjątkiem może być np. numer licencji krótkofalarskiej czy nick używany przez Ciebie od dawna na innych forach.

2. Każdy nowy użytkownik forum może czytać zawartość niektórych działów oraz ma możliwość pisania wyłącznie w dziale Powitalnia.

3. Po zarejestrowaniu i aktywacji konta, NIEZWŁOCZNIE:

        a) Przeczytaj i przyswój Zasady Pisania Na Forum (pełniące funkcję Regulaminu) oraz pozostałe treści w dziale Lektura Obowiązkowa.

 •        b) Uzupełnij pola Imię, Motocykl, Lokalizacja i/albo Powiat w profilu. Nie są obowiązkowe, ale każde z nich ma za zadanie ułatwić nam komunikację. Możesz też od razu dodać Avatar i Podpis.

 •         c) Załóż nowy wątek w powitalni, w którym napisz coś o sobie, swoim motocyklu (lub jego braku) i co tam wpadnie do głowy na początek. Twój wątek pojawi się po akceptacji przez Moderatora.

  Co kilka dni półautomatycznie nasz „Inkwizytor” usuwa wszystkie „martwe dusze” (konta z dorobkiem 0 postów). Kilka dni na post w powitalni uważamy za wystarczający termin. Potem możesz czytać do woli i pisać, kiedy tylko odczujesz potrzebę.

  Forum Fanów Rometa jest forum polskojęzycznym. W związku z tym we wszystkich działach obowiązuje poprawna pisownia – gramatyka, ortografia i interpunkcja. W zależności od humoru Moderatora i rodzaju/ilości błędów, każdy post napisany niedbałym językiem zostanie przeoczony, poprawiony lub skasowany. Ale humor zazwyczaj nam dopisuje :)

  Życzymy miłego i owocnego korzystania z Forum.


  Rejestrując się na „https://www.romet125-forum.pl” zgadzasz się na opisane na tej stronie warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „https://www.romet125-forum.pl”. „https://www.romet125-forum.pl” ma prawo zmienić te warunki w każdym momencie. „https://www.romet125-forum.pl” jest forum prywatnym, na którym decyzje Administraorów i Moderatorów są ważniejsze od regulaminów i podobnych dokumentów. Ostateczną decyzję w każdej sprawie na forum podejmują Administratorzy i Moderatorzy.

  Forum „https://www.romet125-forum.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

  Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany lub usunięty na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „https://www.romet125-forum.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „https://www.romet125-forum.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

 •